| AncaSiAtat. a întrebat:

Exista extraoptiuni la vodafone pentru internet pe mobil (la cartela) si cam cat ar costa? vreau sa imi cumpar o cartela vodafone special pentru o optiune de net. acestea sunt valabile si daca ies din tara? pe roaming? am vazut ca scrie cate ceva ma site la vodaf, nu sariti pe mine, doar ca nu le merge siteul si chiar ma intereseazaa

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Ai nevoie de o cartela de 4 euro pe vodafone, apelezi steluta 147 diez, ramura 6, ramura 1, apoi 1 si este activat internetul

| Mariaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. ei bine eu imi iau cate o cartela in fiecare luna 15 lei este pretul uneia.imi activ o optiune iar apoi imi trimit ei un msj...ca am la cadouri special pentru mine.de ales netul happy nu stiu daca merge si in alta tara happy sper ca am fost de as