| anonim_4396 a întrebat:

Exista id-uri cu/de virusi? O colega de-a mea de la scoala a intalnit ceva asemanator, adica avea un id dubios. Ca un fel de cod din litere si cifre

Răspuns Câştigător
| Cenusareasa09 a răspuns:

Buna. La fel am patit si eu, avea un nume dubios. Vorbea engleza, iar in momentul cand eu scriam ceva si trimeteam, exact in momentul acela si el incepea sa scrie, eu nu cred ca putea sa citeasca asa repede. eu am sters acel id, si nu mi-a intrat nici un virus.

5 răspunsuri:
| andreiw a răspuns:

Nu

| Margarina1 a răspuns:

Da este Posibilitatea Asa Mi sa Intamplat si mie o Data Pe Alt id Sa exp :
NUmele intregi la Id ex:Huawei@yahoo.com nu exista fie id cu virusi numa cele Cu coduri de ex 1x512xc21 etc ai prins idea astia daca le dai Ad Iti intra un fel de virus in pc si iti distruge tot pc + iti afla id de la pas asa am patit si eu

| pufuleata a răspuns:

Da,exista.Am patit-o si eu ..imi aparea chiar si k spam la email

| imaqtpie a răspuns:

Nu exista asa ceva, Ecol nu mia vorbi prosti.