| Carasin a întrebat:

Exista in Instagram sau Facebook setări avansate la căutările profilelor că vreau să caut o fata dar nu o gasesc?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Exista din cate stiu pe Facebook insa numai pentru versiunea de PC... si nici aia nu functioneaza bine.
Algoritmii de cautare ai Facebook au fost din totdeauna dusi cu pluta.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata si-a pus setari stricte, sa nu fie gasita la cautare, nu ai cum sa o gasesti, mai ales daca a ales un nickname mai putin folosit si nici nu are poza de profil cu fata ei.
Mai sunt situatii cand te blocheaza dinainte sa deveniti prieteni, ca sa fie sigura ca nu o gasesti, nu o vezi si nici nu-i poti cere prietenie.