| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Exista la Flanco, Altex televizoare 4K digitale?

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Toate televizoarele pe care le cumperi noi azi sunt digitale. Ca dai 600 de lei sau 6000, nu conteaza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te referi la televizoare oled?

| Wr3nch a răspuns:

Prin digital te referi la touchscreen? Daca nu orice televizor modern suporta standardul digital.

| Dismally a răspuns:

De la CRT incoace cam toate sunt digitale happy

| Gizăz a răspuns (pentru Dismally):

Sa stii ca nu chiar. Tin si-acum minte primul meu ecran subtire. Un Toshiba luat prin 2006, diagonala de 81 cm. Am dat o gramada bani pe el. Nu avea port hdmi si nici tuner incorporat. Era practic la fel ca unul pe tub, numai ca era subtire si 16:9 in loc de 4:3.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică:

Adica cu touchscreen?

| sierra1 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Nu mamă, nu-s cu touch, îs cu telecomandă

PS - ești născut in 1976 așa cum rezultă din username?