| Lasvegasnevada a întrebat:

Exista messenger cu care ma pot loga pe messenger cu contul de facebook Daca exista va rog sa-mi spuneti in afara de yahoo messenger scuzati categoria e cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| Alexandruch a răspuns:

Incearca Digsby, ai facebook chat si alerts/news feed pentru facebook. Ai mail, IM si social networking.

| yryna2 a răspuns (pentru Alexandruch):

Ai dreptate Digsby chiar e foarte util si eu il folosesc

2 răspunsuri:
| yryna2 a răspuns:

Este Digsby te poti loga cu mai multe conturi cum ar fi facebook, yahoo, twitter si multe altele esti conectat la toate in acelasi timp sper ca te-am ajutat