| morosanu55 a întrebat:

Exista o alta aplicatie care tine locul Adobe flash player-ului cand urmaresti streaming live, de exemplu retinerea pixel cu pixel a imaginii? Am descarcat html5 dar nici pe departe nu face treaba lui A.F.Player! Sau nu am descarcat eu ce trebuie?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai descarcat ce?! Poate ai descarcat un IDE, HTML5 este un limbaj de programare.

Nu ai alternative la Flash. Parca era Ms Silverlight, dar ala lucra in alt mod si nu este compatibil cu Flash, deci multi nici nu s-au stresat sa-l mai foloseasca.

| Dismally a răspuns:

Cum adica ai descarcat html5? big grin Html5 este un limbaj...