| Maria203 a întrebat:

Exista o metoda prin care pot folosi instagramul doar pentru mesaje (pe telefon)

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesajele sunt o functie secundara a Instagramului, functia principala e, dupa cum bine stii, postarea de continut, fie ca postari propriu-zise, fie ca Story-uri. Daca vrei sa folosesti Insta doar pentru mesaje, n-ai decat, nu te restrictioneaza nimeni legat de modalitatea in care folosesti platforma, vrei doar mesaje, dai si primesti doar mesaje.