| robert08 a întrebat:

Exista o modalitate de a trimite de pe calculator pe telefon o imagine exceptand cablu de date, infrarosu, bluetooth si cititorul de card
?

7 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca merge si prin Wireless daca ai telefon hot :D, eu unul nu am ca sa incerc dar ar fi o idee buna.
Pentru alte intrebari sau tutoriale despre calculatoare uite aici un site: http://www.tutorialepc.ro

| Oxandero a răspuns:

Salut! Exista o modalitate: trimiti imaginea prin MMS la adresa ta de mail. In campul to sau catre completezi adresa ta de mail. De ex: to: bluepanther220@yahoo.com. Cel putin stiu ca la Orange ai aceasta posibilitate.
Bafta!

| rob878 a răspuns:

Hi.
Prin card reader numai daca telefonul tau are si accepta memory card

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! prin citiorul de card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ! prin citiorul de card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca ai un aparat foto digital cu crd de memorie poti face schimb de carduri si sa trimitit mai repede si mai este un stik care functioneaza pe card de memorie alex_myhay95 (id meu pentru mai multe informati)

| soto27 a răspuns:

Da cu conditia sa ai internet pe telefonul respectiv. Dupa accesezi linkul asta: http://www.davidpye.com/index.php?page=freewap