Exista o urare pentru fiecare prieten

Pai da’ nu poti tu sa daruiesti internetu’? Normal, oricui vrei. Si ce e tare e ca poti sa trimiti prietenilor tai o urare facuta de BRomania. Ai vreun prieten morocanos, caruia nu ii plac sarbatorile si nu vrea sa se implice in nicio activitate craciuneasca’? Bun, inseamna ca il ai ca prieten pe Grinch. Sau stii prietenul ala de strica mereu cheful tuturor la petrecerea de Craciun? Sau la orice petrecere?

Stai calm, ca gasesti o urare pentru fiecare.

Si stii ce e si mai tare de atat?

Craciunul acesta la  cartela primesti 10.000 MB pentru tine si 10.000 MB sa ii dai oricui vrei tu. Da-i internetul lui Grinch, sa se uite si el la filme de Craciun,  sau prietenului tau care e mereu singur, poate se combina si el intr-ul final pe chat, sau...sau oricui ai tu chef.

Asa mai zic si eu cadou, nu?

Afla mai multe despre cum poti trimite felicitarile personalizate si despre oferta Vodafone pe www.daruiestenet.ro

14 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Auzi Ray : "sau prietenului tau care e mereu singur, poate se combina si el intr-ul final pe chat"...cred ca s-au gandit la tine! Pacat ca nu am Vodafone, caci eu cu siguranta iti ofeream "mega-bitii" astia laughing)

| RAY a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Ce mai faci miha?

| ardei795 a răspuns:

Să trăiești!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

#PuneTelefonulDeoparte, imi place mai mult campania celor de la Huawei ^^

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sanatate.

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Super tare! big grin