| wannabe a întrebat:

Există opțiune de cartelă prepay cu internet nelimitat la un preț mai modic de 5-6 euro?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Asta e pret modic la tine? Asta e pomana curata. Ai nelimitatul de la RDS care nu e chiar nelimitat, dar e cel mai ok. Ceilalti te rup.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

La Digi (RCS-RDS) ai internet nelimitat la cartela preplatita. http://www.rcs-rds.ro/prepaid/home.php

| DryIce a răspuns:

Internet nelimitat pe 3g sau 4g nu exista la 5 euro lol. Parca la rds au la 150 euro unlimited si nu are nu stiu ce viteza parca 800kb/s upload+download. Decat sa dai 150e mai bine 6euro pentru net pe fir si salvezi money.

| wannabe explică (pentru DryIce):

Îți mulțumesc pentru răspuns. Apreciez mult.