| chico16 a întrebat:

Exista pentru android o aplicatie cv care sa imi hackuiasca toate jocurile si sa fie totul gratis? gen iapp la iphone

Răspuns Câştigător
| charleslouboutin a răspuns:

Nu. Exista alternative la google play, de exemplu black market.

| CersetoruVesel a răspuns (pentru charleslouboutin):

Si mai exact acest black market cam ce face?

| charleslouboutin a răspuns (pentru CersetoruVesel):

Din moment ce am spus ca e o alternativa la google play, tu cam ce crezi ca face?! Gasesti aplicatii gratis. Asta face.

| CersetoruVesel a răspuns (pentru charleslouboutin):

Aha...mai am inca o intrebare
de unde il pot downloada?

| charleslouboutin a răspuns (pentru CersetoruVesel):

Ai google. Invata sa-l folosesti.

5 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Sau pe net sunt anumite situri care downloadezi installeru de la joc full de ep Chicken Invaders 3 care pe Google e cu bani il iei gratis.Nu mai stiu nici un site pentru ca nu mai am jocuri in tf