| EmanuelEmy7 a întrebat:

Exista posibilitatea de restore point dupa factory reset pe Android?

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Nu exista "restore point" pe Android, tot ce poti sa faci e backup, pe cloud sau in computer cu programul producatorului (de exemplu pentru telefoanele Samsung programul se numeste Kies)
iar, backup-ul trebuia facut inainte, daca nu il ai facut... imi pare rau!

| EmanuelEmy7 explică (pentru ziftode):

Am toata media pe card, ma interesa doar un fisier download in memoria interna!