| rares5555 a întrebat:

Exista Samsung Galaxy S6 Edge Plus Dual Sim 128 GB?

Răspuns Câştigător
| Alexu2004 a răspuns:

Nu exista si dual sim. Cu 128 gb cred ca da. Dar de ce sa dai banii pe telefonul ala cand iti poti lua un Samsung s4/5/grand prime. +grand prime-ul este suuper. Acum eu am grand prime. S6 edge 1 e gros 2 are inclinatia aia la ecran. Dupa parerea mea i-ati un grand prime. E facut in anul asta telefonul, deci ce vrei?! Performanta. Grand prime = usor, performanta si un design foartee frumos.

| LTAA a răspuns (pentru Alexu2004):

Alexu 2004 Daca nu stii, atunci de ce vorbesti aiurea?
gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6708&idPhone2=7509&

S6 Edge+ e mult mai performant, MAI SUBTIRE decat Grand Prime, iar acele margini au functii speciale, nu sunt degeaba.

S6 Edge+ e de cel putin de 4 ori mai performant decat Grand Prime-ul tau luat in rate pe care il ridici in slavi.

2 răspunsuri:
| Alexu2004 a răspuns:

S6 edge e bun, nu zic. Si nu l-am luat in rate. Am luat 2 cu banii jos. Nu mai comenta. Raspunsul meu e cel mai bun deci taci