| anonim_4396 a întrebat:

Exista tastatura luminata si cu mouse (fara fir)?
Daca da spuneti va rog marca. Ofer ditai funda!

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Eu am tastatura asta http://www.emag.ro/......D6VFB2BBM/
care e fara fir, luminata si are touchpad, e destul de ok, mi-as fi dorit sa fie si mai ok, dar merge si asa. Se conecteaza fara fir pe USB, se incarca la orice incarcator de 5V cu iesire USB, inclusiv iesirea USB a calculatorului. O folosesc mai des la tv box, e ca o telecomanda fiind mica.

Vad aici ceva: http://www.emag.ro/......-v-88783/c

La tastaturile luminate trebuie sa fim atenti la calitate. Am cumparat o tastatura luminata marvo pe care nu o pot folosi. Cand nu e luminata, literele nu se vad aproape deloc. Pana aici sa zicem ca nu ar fi o problema: - o luminez, dar atunci cand e luminata, daca nu te uiti perpendicular, literele se vad pe sferturi, de nu intelegi ce litera e, prin urmare nu pot folosi acea tastatura nici cu lumina, nici fara lumina - esec total.

29 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Proasta educatie te-a pus sa scrii asa? Parintii tai ti-au spus candva sa fugi de acasa?

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Daca 2-3 din cei jigniti ii dau un raport se duce in pestera de unde a scapat.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Eu i-am dat si daca continua cer direct adminilor prin e-mail.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Da? ia uita-te mai bine la profilul meu.

| anonim_4396 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Mariane, tu ai pornit asta...
si tot tu vrei sa ma raportezi?
daca esti fan eMAG sau lucrezi acolo nu e in interesul meu reclame publicitare de tip spam
nu sunt in tara si nu cumpar niciodata de la eMAG

| anonim_4396 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Voi m-ati adus in halul asta sa vorbesc urat
cu spam-ul vostru eMAG, nu raspundeti daca nu stiti
asta e ce sa faci, Romania noastra! bine ca sunt aici in Anglia macar astia sunt fiinte sanatosi la cap.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

"Sunt fiinte sanatosi la cap"? Limba romana! Dar tu esti sanatos? De unde era sa banuim ca esti in Anglia si pentru asta nu trebuie sa ne spui sa ne impuscam? Impusca-te tu dac vrei. Ai reactionat disproportionat si obraznic fata de amabilitatea noastra de a te ajuta.
Ai fost avertizat. Urmatoarea pedeapsa este blocarea pe o perioada sau stergerea contului. Mai gandeste-te si ai putea macar sa-ti ceri scuze. La peste 30 de ani ai tai ai putea fi mai matur!

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa-i raport nesimtitului!

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Voi, ori sunteti cu capul ori aveti ceva cu mine?

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Eu am pus o intrebare normala...
la care toata lumea au venit cu spam-uri publicitare eMAG
nu sunt in tara, nu cumpar de la eMAG
daca nu stiti, nu mai raspundeti la intrebarea mea

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Toata lumea are ceva cu tine? Eu zic sa te mai gandesti. Poate o vizita la un psiholog te-ar ajuta.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pus o intrebare normala in care n-ai precizat ca nu esti in tara. Nu facem reclama la eMag ca nu primim bani de acolo. Daca nu stii ce vrei nu pune intrebari. Noi de asta suntem aici ca sa raspundem. Si sa stii ca eMag nu este un magazin eminamente romanesc. Vinde si in strainatate. De altfel, este un magazin cumparat de un consortiu strain. A fost romanesc si s-a dus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca iti raspund tot eu la intrebarea asta ca toti de aici sunt niste tarani si cocalari ascultatori de manele
Logitech MX800. merit si funda la treaba asta

| DrGoogle a răspuns:

Salut gasesti la eMAG o gama larga.
http://www.emag.ro/......-v-88783/c

| anonim_4396 explică (pentru DrGoogle):

Nu sunt in tara (Anglia)
voiam sa stiu pentru cunostiintele mele.
am intrebat daca exista.

| DrGoogle a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca exista, o gramada de modele happy

| DrGoogle a răspuns:

Ramai in Anglia, tara nu are nevoie de tine. Avem destui prosti.

Răspuns utilizator avertizat
| xxCargoXXII a răspuns:

Logitech(nume marca).

| xxCargoXXII a răspuns:

Is muiere.