| Skarr a întrebat:

Exista un mod corect de a tine un mouse in mana? Am vazut uni oameni care isi tin toata mana pe mouse, altii care tin mouse ul cu partea de sus a maini si eu care am mouse ul prea mic sa tin toata mana pe el si am un fel de claw grip. Tin degetele indoite pe mouse ca un fel de gheara. Voi cum il tineti?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa cum ar fi un mod (să zicem ergonomic) de a ține un creion, așa e si cu mouse-ul

| GabiDumitrescu a răspuns:

Eu de obicei sunt fingertip. Mi se pare cel mai comod, chiar daca e mouse-ul mare. https://imgur.com/IRu7OnD

| Wr3nch a răspuns:

Cu toata mana ca mi-am luat mouse mare special pentru asta laughing.