| Kolors a întrebat:

Exista un mod de a afla cand mi-am facut contul de facebook?

Răspuns Câştigător
| SexyBengos a răspuns:

Da, uita-te la sfarsitul cronologiei tale.

7 răspunsuri:
| hkr a răspuns:

Da.Intra pe timeline-ul tau si dai jos de tot.Acolo scrie Joined Facebook si data. bafta!

| stlucian a răspuns:

Asa:
Account>Account Settings>Download your information>Learn More

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Apoi jos de tot.

| DarkBlood32 a răspuns:

Păi te uiţi jos de tot la cronologia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| MCG a răspuns:

Pe pagina de "Profil" iti apare undeva pe stanga o lista cu ani...dai la "Inceput" si te duce la data ta de nastere iar putin mai sus o sa iti afiseze data la care "Te-ai alaturat" pe Facebook! Bafta!

| MiculFaraon a răspuns:

Salut amice! Te uiti la sfarsitul cronologiei de pe pagina ta sau Account>Account Settings>Download your information>Learn More. Salut!