| nukeyly a întrebat:

Exista un monitor de 27" cu consum mai redus de energie decat modelul asta:
Monitor LED IPS Dell 27", Wide, Full HD, HDMI, Flicker-free, Free-sync, HDR, Negru, S2718HN, 24W
_ce model stiti sau aveti? _

3 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Exista,pentru primarie am achizitionat de la AOC, nici nu se conecteaza prin VGA, ci prin usb, daca nu ma insel ia 3 sau 5 volti. Cauta pe eMAG, pe cel sau pcgarage.Bafta!

| nukeyly explică (pentru bystefu):

Un model exact(ar fi binevenit) sa nu ma apuc sa rasfoiesc tot emagu, evomag, olx, okazii, superokazii, si restul internetului.

| bystefu a răspuns (pentru nukeyly):

Dacă mă lași până mâine iti zic.