| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Exista un pachet Telekom unde sa vad meciuri euro 2020 qualifying?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Daca te referi la ideea de abonament cu "Netflix" care pare ca iti da abonament la Netflix, dar care de fapt iti da trafic absolut nelimitat si gratuit catre Netflix (si care nu scade din restul abonamentului)
atunci nu am auzit de asa ceva

altfel, orice abonament care are destul internet!

| Motoc_Alex_1999 explică (pentru Bizon95):

Ma refer la televizor. Sorry

| Bizon95 a răspuns (pentru Motoc_Alex_1999):

Din cate stiu eu Telekomul are cea mai buna oferta de televiziune din tara... si singurii care (aveau) IPTV cu cele mai multe canale

deci, da telefon la Telekom si intreaba-i, sunt sigur ca te dumiresc orice ai intreba si abia asteapta sa capete un client nou!winking

| BogdanM275 a răspuns:

Poți sa iei pachetul L, si ai aproape toate canalele disponibile în grila.