| VadSuneteAudCulori a întrebat:

Exista un program cu care pot face si eu programe? Este o intrebare ciudata dar se poate?

3 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Daca vrei sa faci executabile personalizate foloseste: Inno Setup (free) sau:InstallShield Professional; Install Creator; Install Simple
http://inno-setup.en.softonic.com/......tallsimple
Insa sa nu te astepti sa fie asa usor! Foloseste mai intai Inno Setup.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm, normal că există, dar ai nevoie de cunoştinţe destul de avansate în informatică pentru a face ceva util cu ele. Acele programe de care vorbeşti tu se numesc "limbaje de programare", iar unele exemple sunt pascal, c++ (acestea se învaţă la şcoală), dar există multe altele.

| FucktheSystem a răspuns:

Pascal big grin