| DoRu a întrebat:

Exista un program gen: adobe reader sau acrobat reader care ocupa mai putin spatiu?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Foxit, e mai mic si mai rapid, il folosesc de ceva vreme.
http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/reader4.php

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt programe gen reader care ocupa mai putin spatiu dar fac si operatii mai putine si ai sa fi nevoit sa instalezi 2 programe ca sa iti faca ce iti facea primul program care il considerai mare. Intotdeauna sa cauti programe mari pentru ca alea au o stabilitate buna si nu da erori in situatii extreme! Ai sa fi pus in situatia cand un program mic te intreaba ce sa faca cu o anumita aplicatie care i-o ceri! Pai tu de unde sa stii raspunsul la intrebare?(nici eu nu il stiu) Asa ca un program mare cu o interfata stabila nu pune intrebari de genul asta! pur-si -simplu analizeaza situatia care i-o ceri tu si pune in aplicare dorintele tale! Mai gandeste-te daca nu vrei complicatii gen reader! sper ca m-ai inteles!

| DoRu explică:

Nelul te-am inteles perfect! big grin stiu ce vreau sa facbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur un bun program gratuit si micut(nb), citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/foxit-reader-vizualizator-de-documente.html, un inlocuitora Adobe reader, eu il folosesc si te asigur este cel mai bun