| Fintoiu_Alberto_1997 a întrebat:

Există vreo șansă să scot un efect de la o poză, facută in Snapchat?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folosești un program de editare - sunt sute, mii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Acum am vazut ca problema era cu cornitele. Incearca aici :
https://theinpaint.com

| PainTech a răspuns:

Photoshop.

| nicu991 a răspuns:

Daca imaginea respectiva este rasterizata( transformata in pixeli) nu mai poate fi eliminat efectul respectiv prin readucerea imaginii in starea initiala decat retusarea pozei intr-un program de prelucrat imagine profesional.

Ai putea totusi sa oferi niste detalii referitoare la acel efect.

| Fintoiu_Alberto_1997 explică (pentru nicu991):

Sunt niște cornite deasupra capului

| nicu991 a răspuns (pentru Fintoiu_Alberto_1997):

Daca vrei, imi poti oferi imaginea in privat si voi incerca s-o editez.

| Fintoiu_Alberto_1997 explică (pentru nicu991):

Cum esti pe insta?

| nicu991 a răspuns (pentru Fintoiu_Alberto_1997):

Nu stiu daca e permis sa scriu aici.