| NowForYou000 a întrebat:

Exista vreo aplicatie cu care pot conecta telefonul la reteaua wifi de la distanta? Momentan netul meu nu mai functioneaza, iar vecinik mi-au dat parola lor, numai ca nu prinde pana in casa la mine, iar ei locuiesc vizavi. Astept un raspuns foarte rapid.

3 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Salut, ese un vidoclup pe yutube care te invata cum sa faci o antena wifi, foarte simplu cu o doza de suc, anunta-ma daca vrei link

| D3I3 a răspuns:

Nu este posibil, dar iti poti cumpara un router care te va ajuta.

| nikname a răspuns:

Nu