| Razvan03Andrei a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru adroid(Samsung Galaxy >Mini---S5570) care sa imi arate cat internet am consumat(trafic de date)?

Am avut cateva probleme cu netul...(prima oara mergea incet de tot, dar macar nu generam cost suplimentar... dar acum merge foarte rapid si am generat putin cost suplimentar).

Vreau doar sa aflu cat am consumat...

Răspuns Câştigător
| user82619 a răspuns:

Vezi pe android market "Traffic Counter Extended", Call Meter 3G","3G Watchdog","Traffic Statistics","Data counter widget","Call Meter 3G" si sunt inca multe, cauta pe http://market.android.com
dupa "3G counter"