| WalterWhite a întrebat:

Exista vreo cale sa afli cine te suna cu numar ascuns? (cartela Orange fara abonament) (in afara de a merge la Orange)

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nu exista nici o cale.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din păcate, nu!
Pa, pa.

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

S-o crezi tu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru zdrangoi):

Macar ai urmarit tutorialul? Sau raspunzi de dragul contradictiei.

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu functioneaza, l-am incercat acum ceva timp, e vrajeala.
Incearca!

| ReusxD a răspuns:

Nu,nu este nici-O metoda de afla cine te suna pe nr. ascuns!

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Pai la cartela Orange fara abonament nu prea poti. Singura cale ar fi sa mergi la firma respectiva. Daca ai avea abonament si internet ai putea sa te inregistrezi pe VoiceIP. Uite aici un link mai explicit http://www.realitatea.net/......86599.html