| troleibuz a întrebat:

Exista vreo metoda de a "semna" e-mailurile? Am niste date pe care nu vreau sa le dau copy&paste mereu cand trimit un email.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, depinde si unde?
In GMail? https://support.google.com/......nswer/8395
Si ai acolo un buton (ultimul din dreapta) cand scrii un mail "Insert signature".

In Yahoo? https://help.yahoo.com/kb/SLN16030.html

Outlook? Daca dai la File> Mail> si undeva mai jos apare" Create or modify signatures for messages" si un buton "Signatures".
Apoi cand scrii un mail, ar trebui sa ai sus "Insert Signature" sau sa il puna automat, cel putin la mine il pune automat.

Sau alta platforma? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, poti sa iti creezi o semnatura care se adauga automat la sfarsitul unui email nou pe care il scrii. Ce folosesti pentru a trimite email-urile, Outlook, Thunderbird, Yahoo, Gmail?

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Gmail

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Pentru Gmail, ti-a lasat link DoarBogdan mai sus cu un ghid pentru semnatura.