| alleks01 a întrebat:

Exista vreo modalitate de a incarca o baterie mica de ceas de mana?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Bateriile pot fi incarcate doar daca sunt reincarcabile. Daca nu sunt, se poate improviza ceva dar randamentul lasa de dorit. Oricum in ziua de azi se gasesc cam toate modelele de baterii si preturile nu sunt prea piperate astfel incat nu vad de ce te complici.

| alleks01 explică (pentru nutepriveste21):

Vreau doar sa stiu cum o pot reincarca, fara sa iau alta. serios.

| alleks01 explică (pentru alleks01):

Am desfacut mai multe brichete cu lanterna pana am gasit marimea necesara si mergebig grin

| CrissuCristina a răspuns:

Nu.