| Ritska a întrebat:

Exista vreo optiune pentu cartela Orange sa fie activa, sa pot suna timp de 6 luni fara sa reincarc. Daca da, cati Euro costa?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Nu exista o optiune care sa-ti prelungeasca perioada activa a creditului cu care reincarci.
Insa, daca vrei sa-ti pastrezi cartela activa, poti efectua o reincarcare in valoare de minimum 19 EURO, valoare pentru care vei avea o perioada activa de 120 de zile.
Consulta detalii despre reincarcarea unui cont PrePay aici http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| Georgy_7936 a răspuns:

Nu exista ceea mai mare valabilitate a unei optiunii este de 2 luni si costo 8 euro!