| BogdanVasc a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa gasesc numerele celor care ma suna cu privat?

7 răspunsuri:
| BogdanVasc explică:

Am uitat sa mentionez, nu am raspuns. M-a sunat de 4 ori in acea zi dar telefonul nu era la mine si nu am putut raspunde sa vad daca e o greseala sau o farsa. Nu exista vreo metoda mai simpla?

| mircea22b a răspuns:

Fa redirectare la 112. Te tine cureaua?

| Cristi94de a răspuns:

Doar in caz ca este ceva urgent, vrei sa dai in judecata, esti amenintat s.a.m.d. Atunci te duci la politie si te rezolva ei. Daca vrei sa afli un numar doar pentru ca esti curios, nu se poate.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Daca sunt niste fraieri care nu au ce face si te suna nu le mai raspunde.

| AndreeaRaluca18 a răspuns:

Da, sa te duci la politie si sa le spui, ei vor detecta numarul.

| Alexandru_Claudiu_1979 a răspuns:

Da la politie

| GeorgianD a răspuns:

Incearca la opetatorul de telefonie mobila de care apartii. Ex: vdf, Orange...