| Petrovic a întrebat:

Exista vreo posibilitate (script, program) prin care sa parolez un site doar cand este accesat de pe un anume dispozitiv?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca tu scrii programele /administrezi site-ul respectiv si totodata acel dispozitiv se poate interoga (raspunde ca model sau Mac site-ului), atunci se poate scrie o secventa de program cu care sa se interogheze dispozitivul utilizatorului si sa se ceara parola sau sa se faca orice alta reactie.