| bogdannn114 a întrebat:

Exista vreo sansa sa-mi recuperez contul de Facebook daca nu stiu parola si nici acces la email de la cont nu am?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-ai trecut numarul de telefon, atunci dai click pe "am uitat parola", allegi numarul de telefon pentru cod de deblocare. Pe numarul inregistrat la setarile contului tau de FB vei primi codul de deblocare (care inlocuieste parola), care va avea valabilitate scurta (cateva minute), pana ce intrii in contul tau.
Imediat trebuie sa intrii la setari si sa-ti pui o parola noua, dar este indicat sa-ti scrii si adresa de e-mail (necesar pentru asemenea cazuri).

Daca nu ai trecut nici un numar de telefon, atunci nu ai nici o sansa de recuperare a contului.

| bogdannn114 explică (pentru Bula):

Am gasit pe reddit ca pot trimite poza cu buletin-ul si cu adresa cont-ului la care nu mai stiu parola

| Bula a răspuns (pentru bogdannn114):

Si eu am gasit pe internet ca, si albii sunt "de culoare". Si albul este culoare. big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu! happy

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, cumperi tot FB-u' big grin

| GabrieloKg a răspuns:

La un momentdat mergea sa pui dovada de buletin sau ceva de genul. Daca ai o poza cu tine pe cont, poate merge sa vorbesti cu ei, sa le explici situatia si sa dai dovada buletinul.

| Daaaanaaa a răspuns:

Cu părere de rău Nu
Șansele sunt foarte foarte mici
Mi-am pierdut și eu un cont din acest motiv acum 4 ani și nu l-am recuperat nici pînă în ziua de azi