| kjhfasgajhfsaf a întrebat:

Exista vreun adaptor la placa video deoarece eu am suport agp si daca s-ar putea cu un adaptor sa bag o placa video pci-express.Primul care raspunde ii acord funda dar sa raspunda corect

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu din cate stiu eu nu exista nici un fel de adaptor daca placa e agp trebuia sa ei tot agp

| Skylar a răspuns:

Exista dar nu sunt eficiente,scad performanta la jumate, pentru ca placa ta are agp nu pci, deci trebuie sa schimbi placa

| BzT a răspuns:

Eu stiu, si iti spun sigur, nu exista. Uite`te dupa alte solutii, sunt doua mai exact.
1: Schimba placa Video.
2: Schimba placa de baza.