| PainTech a întrebat:

Exista vreun bot care sa dea like in locul meu la postarile de pe Facebook? M-am plictisit sa tot apas butonul de like. (nu ma refer sa fac eu 200 de likeuri la postarile mele, ci un bot sa dea like automat in locul meu la postarile prietenilor

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dar de ce trebuie sa dai like pe banda rulanta, ce ai? Dai like la ce iti place cand intrii pe Facebook. Nu trebuie sa dai like la tot.

| Adry05 a răspuns:

Aoleu, a ajuns sa va fie lene si like-uri sa dati la cat timp stati pe Facebook. laughing Nu pot, refuz sa cred asa ceva.

| PainTech explică (pentru Adry05):

Intru cam rar si cand intru apar 11.000 de poze noi.

| CPAElites a răspuns:

Sa vezi ce ban primesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te blocheaza Facebook cu tot cu bot-ul tau cu tot.

| Roslie a răspuns:

Nu exista nici un bot pentru a da like-uri automat, anyway... de ce vrei sa dai like uri la toate cele 11k de poze?happy Nu mai da nici un like si gata big grin

| PainTech explică (pentru Roslie):

Nu la toate. Vreau doar la anumiti prieteni care mi-au dat si mie...