| Robert_Strauneanu_1998 a întrebat:

Exista vreun GTA pentru Samsung Galaxy y young? Daca da imi puteti da linkul? o sa intru de pe telefon si ma uit.

Daca nu merge GTA pe Samsung galaxy y, asta ma intereseaza cel mai mult.Pe Samsung galaxy mini2 exista? Eu as vrea pentru Y young.

5 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Din pacate nu exista sad

| 0x11111051 a răspuns:

Exista GTA 3 pentru android. La Y, cu cache original, joaca va laga tare, cu fisierul "audio" gol, fps va fi mai ridicat

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru 0x11111051):

Imi poti da link?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Robert_Strauneanu_1998):

Http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=291245

iti trebuie inregistrare. Plus, foloseste google translate. Acolo este o tona de info,

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru 0x11111051):

Nu ma descurc ma poti ajuta mai mult te rog frumoos.imi poti da direct linkul de unde se descarva cata memorie imi trebuie? vreau sa il descarc direct pe telefon