| hrdcore a întrebat:

Exista vreun program care sa il bag pe telefon ca sa aflu numarul caruia ma suna cu numar ascuns ca azinoapte m-a trezit la 01:43 si de vreo 3 saptamani ma suna si vreau sa aflu numarul lui de tel? mersi anticipat

6 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Nu exista, poti sa ti restrictionezi apelurile pe timp de noapte primite si sa le lasi doar pe cele din agenda, acum depinde ce telefon ai

| hrdcore explică:

Da, am sunat la relatii cu clientii si au zis ca nici lor nu le apare daca mai suna inca o luna (maxim) ma duc la politie

| xeon a răspuns:

Suna la relati cu clienti si vorbeste cu ei, spune-le problema cu nr ascuns si te rezolva ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum... si nu te chinui ca nu rezolvi nimic.
Am sunat si eu la relatii cu clientii si cica e " confidential" laughing

| Dyallex a răspuns:

Din cate stiu nu

dar daca te sacaie poti merge la politie

si afla ei

:*

| spiridush2012 a răspuns:

Exista la POlitiehee hee sau 2si-un sfert, lol