| Antonies a întrebat:

Exista vreun program de facut cereri de prietenie pe Facebook? Gen LikeNation (Doar ca pe asta poti face doar like-uri la poze, subscriberi pe Youtube, like la video etc.) Eu vreau cereri de prietenie (Ca sa le resping si sa se puna ca follow, daca voiam prieteni dadeam eu cerere)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate pentru tine nu exista.

| AllEyezOnMe a răspuns:

Nu exista, si LikeNation e fake!

| Antonies explică (pentru AllEyezOnMe):

Nu e fake, l-am folosit și eu. De ce nu e fake? Pentru că e gen reciproc, tu te abonezi la ații și le iei puntele care sunt făcute tot așa și de catre ei, abonandu-se la altii si tot asa. Si cu cat ai mai multe puncte, cu atat poti face mai multe (punctele dai cate vrei la cei care iti da like, subscribe etc)

| AllEyezOnMe a răspuns (pentru Antonies):

Nu inteleg cu merge atunci..Am dat multe like-uri pe Facebook si la schimb primesc puncte...Ce fac cu ele ca sa primesc si eu like la pozele mele?

| AllEyezOnMe a răspuns (pentru Antonies):

Ma poti ajuta si pe mine?