| Petrovic a întrebat:

Exista vreun program prin care pot sa incarc telefonul mobil cu internet wifi pentru a-l folosi ulterior?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buna asta... sa incarci telefonul cu wifi... lool

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nea Petrica nu poti face asta, daca vrei internet si nu ai acces la wi-fi trebuie sa vorbesti cu operatorul de la care ai cartela (Vodafone, Orange, telekom, digi) sa iti dea net.

| lpavel a răspuns:

Unde ai auzit o prostie atat mare? laughing

| lpavel a răspuns:

E ca si cum ai aduna curent electric intr-o punga ca atunci cand se ia curentul tu sa ai curent laughing

| danutzu96 a răspuns:

Nu exista acumulator de internet. NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si poti sa iti incarci chiar si o punga cu caldura de la calorifer.

| NAT0 a răspuns:

Nu, nu se poate. rolling on the floor

| AlexandruMMM a răspuns:

Nu s-a inventat inca un astfel de program.