| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program prin care poti localiza o persoana dupa numar de telefon sau email, id de mess?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu. poti sa localizezi o persoana dupa ip de la care le logheaza pe net sau pe messenger dar iti dai seama ca nu ai tu acces la asa ceva.

| Dismally a răspuns:

Da, dar nu vei avea tu acces la astfel de programe happy

| Dismally a răspuns:

Programele de genul acesta - sa gasesti locatia unei persoane dupa numarul de telefon sunt folosite de serviciile de informatii, deci nu vei avea acces la asa ceva prea curand happy

| mariussf18 a răspuns:

Nu!

| Pappi a răspuns:

Normal ca exista, doar ca nu prea ai cum sa le obtii laughing