| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program prin care sa trimit mesaje pe youtube rapid ( la ce ma refer : adica intru la un videoclip si unde sunt persoanele care comenteaza sa intre automat la " About " si sa le trimit mesajul ) adica exista asa ceva? ceva gen Clownfish doar ca pentru youtube, nu pentru skype.
Dar daca nu exista, exista vreun fel de mod de a trimite rapid mesaje pe youtube?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu exista. Dar ti-e lene sa scrii si singur?

| Anonymous744 a răspuns (pentru Jipa95):

Sa scriu la vreo 1000 perss, da

| lovemeoana a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva pana acum...dar daca o sa aud, o sa te anunt