| wannabe a întrebat:

Exista vreun site care sa ofere sms-uri gratis pe telefonul mobil? care este acela? dar functionabil

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Intra aici si dai mesaje gratuite pe orice numar de telefon daca vrei fa-ti cont eu am e simplu iti faci imediat si nu iti ia niciun ban am verificat eu factura mereu:x http://www.moove.ro/ sper sa te ajute pooop:x

10 răspunsuri:
| Green a răspuns:

Http://www.moove.ro. ai voie maxim 10 sms-uri pe zi. si cel caruia i le dai le primeste repede in max. 30 de secunde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.moove.ro tomcruise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nu mai incercati degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este ilegal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am incercat sa trimit, scrie mesajul s`a trimis si...nimic. Deci nu se trimite ce pot sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyyyyyyyyyy nu merge nimic

| SlobodLaGura a răspuns:

Da. recomand http://www.moove.ro/

| lucika a răspuns:

Nu exista celelalte nu sunt prea cool