| Ruxiii a întrebat:

Exista vreun telefon BUN (performant) care sa aiba tastatura qwerty, dar si touch-screen? Adica...atunci cand vreau sa scriu un mesaj,sa pot alege tastatura pe care vreau sa o folosesc (touch-ul sau qwerty). Daca exista, spuneti-mi-l(e) si mie happy

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Nokia N9 sau iPhone

7 răspunsuri:
| Mihai0eu a răspuns:

Chinezesti! telefoanele care se respecta au o singura tastatura daca e touch, ai in meniu ce tastura vrei, normala sau querti dar nu e reala tot touch

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Sony Ericsson Xperia Pro
sau Xperia Mini Pro e mai ieftin
Sunt fff performate Cer putin pentru ce dau, au o camera HD... si sunt ff performante

| Irenee a răspuns:

Samsung corby pro, cum am eu;;).
http://www.flashgsm.ro/Samsung-B5310-Corby-PRO Fundita;;)?

| onedirectioninfection a răspuns (pentru Irenee):

Cat costa?

| Irenee a răspuns (pentru onedirectioninfection):

Eu am dat 700 lei pe el, acum 2 ani, fara abonamentm fara nimic. :d