| Questo a întrebat:

Explicati-mi si mie pasii de a pune muzica din calculator pe DVD folosind Nero! Funda celui mai explicit raspuns happy

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=480

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

1.Downloadezi melodiile.
2.Cauti pe google cum sa folosesti nero.
3. Voila!

| bruuu a răspuns:

Intrii in Nero si acolo sus in mijloc alegi DVD in loc de CD, dupa mergi putin mai jos unde e nota aceea muzicala si scrie Audio dai acolo apoi dai pe primul Create jukebox DVD,astepti putin si trebuie sa-ti apara o fereastra, acolo in dreapta e un buton cu o sageata verde si scrie Add, dai acolo ori de cate ori vrei sa adaugi o piesa si le cauti in PC, cand ai adaugat tot ce ai vrut, dai Next iar apoi Burn(in dreapta jos).