| Speranta12 a întrebat:

Explicati-mi si mie va rog cum spala vasele o masina de spalat? Eu nu am inca si ma intreb cum se procedeaza. Prin ce pasi trece masina de spalat? Cum cureti o masina de spalat vase si la cat timp? Consuma multa apa? Cati ani te tine?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Https://youtu.be/APdhKLyr7s4
Poti folosi traducatorul incorporat pentru a vedea subtitrarea in romana.

| Speranta12 explică (pentru LPCTSTR):

Mersi, nici nu m-am gandit sa caut pe Youtube. Am inteles, a fost de folos videoul. Am vizionat si alte video-uri despre masini de spalat pe urma juma de ora laughing dar mi-a lasat mixed feelings... am aflat ca nu poti baga orice in masina de spalat, parca argint, bronz, fonta, cupru, dar mai ales LEMN din cauza temperaturii. :/

Am vazut ca e un jet de apa, dar parca tot am dubii daca unele farfurii vor iesi curate. Si ma gandesc ca oamenii vrand sa le spele putin inainte sa le introduca in masina, tot cosnuma apa. Asa mai freci de 3 ori si e deja spalata... thinking

1 răspuns: