| Lala20 a întrebat:

Face reclama la o promotie la cartela Vodafone. ceva gen 3000min+SMS-uri in retea si 75min+SMS-uri nationale cu 5 euro pe luna. E ceva smecheriile la optiunile astea cu cartela? Adica mai trebuie sa pui bani pe cartela lunar? Si cum platesti aia 5 euro/luna? Mergi la sediu ca la abonamente? Sau daca trebuie sa pui si centi pe cartela se consuma mai intai aia si apoi minutele sau care e faza pentru ca ofertele sunt prea bune sa fie numai asa? Minutele si SMS-urile is valabile toata luna?

2 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Eu am la *100# optiunea cu 2000 min in retea si 75 min nationale cu 5 euro pe luna.

| dotcube a răspuns:

Iti iei o cartela Vodafone activezi extraoptiunea si dupa in fiecare luna reincarci cu 5 euro.Asta e toata smecheria, initial ai 1000 minute+smsuri si 75 minute+smsuri si dupa activezi inca 2000 de minute+sms gratis. Daca nu ma insel extraoptiunea asta ajunge sa coste 3 euro dupaun an sau ceva de genu.