| ralucaaadobre8 a întrebat:

Facebook mi-a dezactivat contul (cel de Facebook si Instagram), pe motivul ca am incalcat nu stiu ce reguli. Stiti in cat timp il vor reactiva?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sper ca niciodata. Nerozii ca tine nu ar trebui sa aiba ce cauta pe net. Cum adica "am incalcat nu stiu ce reguli" si te astepti sa il reactiveze? Asa faci si in societate? "M-a oprit un politist, cica mergeam cu 70 la ora in oras, cred ca voia spaga, ca doar nu mergeam asa de tare."

| ralucaaadobre8 explică (pentru GabiDumitrescu):

Hai ba taci?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ralucaaadobre8):

Si impertinent, si habarnist. Sper sa nu intri naibii in politica...

| Fisticel a răspuns:

Îți faci alt cont