| intelectualul a întrebat:

Facebook: pierdere de vreme, un mod foarte bun de a tine legatura cu alte persoane sau... chiar mai mult decat atat? Ce e Facebook pentru voi sau cum credeti ca ar putea fi folosit la potentialul maxim?

6 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Pentru mine facebook este un mijloc de promovare, il folosesc mai mult pentru blog! am facut blogului o pagina de facebook si pot zice ca imi merge destul de bine, pana acum!

| Dina a răspuns:

Eu personal nu pot accepta sa stau pe facebook,nu am intrat de un an si ceva deacum,pur si simplu nu mi-i interesant, nu ma descurc, ma plictisesc acolo.Deacum fa-ti concluzii ce este facebook pentru mine.Nu stiu, poate pentru unii e ceva util, nu e pentru toti la fel...

| Bogdana91 a răspuns:

Facebook-ul pentru mine e mijlocul prin care vad ce mai fac prietenii sau cunostintele mele, ce locuri au vizitat sau ce facultati urmeaza si cam atat. Pacat ca incepe sa fie invadat de pitipoance si cocalari care se lauda toata ziua cu cat au baut si cat de tare s-au imbatat. In orice caz, sunt de parere ca se va stinge incet, incet precum hi5-ul si va veni din urma un alt site de socializare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi postez picturile acolo si asta ma ajuta. Am facut 150 ron ca i-a placut la unul un tablou. Dar nu cred ca merita sa iti pierzi vremea pe el deoarece:
1. Daca stai prea mult la pc iti strici ochii( pentru mine ar fi grav sa nu mai vad bine)
2. Nu mai stai cu prietenii, nu mai iesi afara, etc.
3. Trebuie de la o vreme sa intri musai pe pc macar o data pe zi.
Desigur, te mai si amuzi de una alta. Parerea mea big grin

| sensa a răspuns:

Un alt mod f bun de manipulare si de "spionaj"happy iar la nivelul omului simplu cred ca e bun sa gasesti date despre o pers (fosti colegi, o pers noua) dar avand in vedere ca cei mai multi il folosesc excesiv as spune ca e pierdere de vremehappy

| Pancakes a răspuns:

Eu p Facebook joc jocuri. In rest e foarte plictisitor sa stau acolo.