| KissForFun a întrebat:

Facebookul nu mai incarca imagini... am o problema cam mare de nu stiu cate zile am reinstalat si windowsul uitati cum arata

http://i42.tinypic.com/2l8e2e.png

2 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Aia nu este de la windows. Te-ai jucat prin optiunile browser-ului si ai dezactivat stil-urile site-ului. Cu alt browser (opera, firefox, safari, internet explorer) nu cred ca o sa mai ai problema asta.

Incearca sa intri in Chrome la optiuni si sa restabilesti setarile initiale, sau vezi sa nu ai un plugin ceva care sa suprascrie design-ul facebook-ului, care sa-si fi pierdut suportul.

| KissForFun explică (pentru Janek21):

Am firefox, internet exploer, google chrome
tot asa