| Meddydeea a întrebat:

Facultate mecatronica.
Vreau ca sa merg mai departe la mecatronica la facultate, imi puteti spune daca este greu si sa-mi dati o lista cu facultatile de acest gen din tara.
Dau funda, daca sunteti careva la mecatronica, un mesaj. Please.

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

Daca vrei mecatrionica la Politehnica e mai greu decat la restul. Nu stiu daca am auzit bine, daca nu e corect sa ma contraziceti, dar am auzit ca e printre cele mai usoare la Poli. Bafta.