| InstinctPr3ciS a întrebat:

Fb poze. Stie cineva de ce nu imi mai arata toate pozele postate de mine la "Fotografiile mele"? Imi apar doar cateva, si daca dau pe ele sa schimb fiecare fotografiie mi le arata si pe celelalte. Dar cand dau la "fotografiile mele", nu se incarca toate, decat cateva. Am vazut ca s-a mai intalnit problema asta. exista vreo rezolvare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand incarci maimult fotografii odata se retine in fotografiile mele doar una.Cea care apare mai mare potata pe fb. Cand incarci una cate una si o postezi, iti apar separat.

| InstinctPr3ciS explică (pentru anonim_4396):

Am incarcat una cate una, nu asta e problema. Ca inainte mi le arata. acum nu mi le mai arata...