| Tarabostes a întrebat:

Folosesc internet de la UPC si modemul este si router wifi. Wifi-ul imi merge normal, dar pe calculator nu pot accesa nici prima pagina de net. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu am la fel, tot de la UPC, dar nu am asemenea probleme.Cand ti-au instalat nu ai facut proba? Sa vezi daca merge corespunzator?

| K0sti a răspuns:

Si care e prima pagina de net? Exista asa ceva? Cablul e bun? Driverele sunt instalate? Iti arata ca esti conectat?