| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc un laptop compaq presario cq71 si imi da un mesaj de eroare care spune sa imi schimb bateria am incercat sa ii testez viteza de descarcare si este un numar foarte mare atunci cand scot cablul de alimentare nu sta aprins mai mult de 5 minute

1 răspuns:
| blaablaablaaa a răspuns:

Da pai este logic, asa se intampla la toate laptopurile, in timp bateria se uzeaza si nu trebuie sa stea mereu cu mufa de alimentare in el. Pentru a rezolva problema trebuie sa schimbi bateria.
Succes.